Bitcoin

Kanadyjski górnik Bitfarms ujawnia stratę w trzecim kwartale pomimo wysokiej ceny Bitcoin

Dane Bitfarms za trzeci kwartał 2020 r. Pokazują straty kwartał do kwartału i rok do roku.

CAPEX i wydarzenie halvingu Bitcoina miały negatywny wpływ na jego rentowność.

Kwartał zakończył się 30 września, tuż przed dramatycznym wzrostem BTC

Chcieć wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy Telegram i otrzymuj sygnały handlowe, bezpłatny kurs handlu i codzienną komunikację z fanami kryptowalut!

Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Kanadyjski górnik Bitfarms opublikował 26 listopada wyniki finansowe za III kwartał , wykazując stratę za ten okres. EBIDTA przyniosła 0,3 mln USD straty w kwartale zakończonym 30 września 2020 r.

Zarówno zysk brutto, jak i marża Bitcoin Lifestyle okazały się ujemne w ujęciu rok do roku za kwartał. Jednak niektóre dziewięciomiesięczne wyniki wciąż poprawiały się z roku na rok.

Przychody w trzecim kwartale 2020 roku spadły o 30% rok do roku, z 9,7 mln USD do prawie 6,8 mln USD. W porównaniu do drugiego kwartału 2020 r. Przychody spadły o 7,7%. Marża wydobywcza brutto spadła rok do roku w kwartale z 67% do 26%.

Dane firmy dotyczące dziewięciomiesięcznej marży wydobywczej były nieco lepsze, a marża spadła z 62% do 38%.

Dlaczego i maszyny

Pogorszenie figury, Bitfarms roszczenia, były w dużej mierze ze względu na Bitcoin imprezy połowicznym na 11 maja 2020. Tymczasem nakłady inwestycyjne wzrosły w wyniku poważnej modernizacji, który został również zaprojektowany do cięcia kosztów operacyjnych.

Bitfarms unowocześnia między innymi swój zestaw maszyn górniczych w swoich pięciu kopalniach w Quebecu. W październiku firma ogłosiła, że ​​zakończyła umowy leasingu nowych maszyn górniczych, które zostaną zainstalowane do końca listopada.

Ponadto, komunikat dał wgląd w działalność firmy. Wymieszanie wydajność wzrosła o 55% lub 431 pentahashes (PH) w ciągu dziewięciu miesięcy od 2020 roku.

Kommentare deaktiviert für Kanadyjski górnik Bitfarms ujawnia stratę w trzecim kwartale pomimo wysokiej ceny Bitcoin